Krókusz Projekt

2020–2021

Abaújkér
Wesley János Családi Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium és Kollégium

Aranyosapáti
Papi Kölcsey Ferenc Általános Iskola Aranyosapáti Tagiskolája

Bácsalmás
Bácsalmási Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Beregdaróc
Wesley János Óvoda, Általános és Középiskola I. László Király Tagintézménye

Berettyóújfalu
Berettyóújfalui Arany János Gimnázium Egészségügyi Szakképző és Közgazdasági Szakközépiskola

Budapest
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium
Budapest XIII. Kerületi Ady Endre Gimnázium
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Dobos C. József Szakképző Iskolája
Budapesti Komplex Szakképzési Centrum Erzsébet Királyné Szépészeti Technikum
Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Neumann János Számítástechnikai Szakgimnáziuma
Budapesti Zsidó Hitközség Scheiber Sándor Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
Carl Rogers Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola
Jezsuita Roma Kollégium és Szakkollégium
Karinthy Frigyes Két Tanítási Nyelvű Gimnázium
Kispesti Kós Károly Általános Iskola
Közép-magyarországi Agrárszakképzési Centrum Pesti Barnabás Élelmiszeripari Technikum és Szakképző Iskola
Magyarországi Metodista Egyház, Óbudai Gyülekezet
Óbudai Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Tranzit Hungary Közhasznú Egyesület
Újbudai József Attila Gimnázium
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola
Verizon Magyarország Kft.
Wesley János Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Wesley Kincsei Általános Iskola és Gimnázium

Cegléd
Ceglédi Szakképzési Centrum Közgazdasági és Informatikai Szakgimnáziuma

Felsőpakony
Felsőpakonyi Herman Ottó Általános Iskola

Fülöp
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola

Gemzse
Wesley János Óvoda, Általános és Középiskola Gemzsei Tagintézménye

Gulács
Wesley János Óvoda, Általános és Középiskola Gulácsi Tagintézménye

Gyöngyösfalu
Dr. Tolnay Sándor Általános Iskola

Gyüre
Wesley János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola

Hajdúnánás
Kőrösi Csoma Sándor Református Gimnázium

Hetvehely
Hetvehelyi Általános Iskola

Kalocsa
Kalocsai Nebuló Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, Fejlesztő Nevelést-oktatást Végző Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

Kaposvár
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Kinizsi Lakótelepi Tagiskolája

Kecskemét
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Magyar Ilona Általános Iskolája
Kocsis Pál Mezőgazdasági és Környezetvédelmi Szakgimnázium és Szakközépiskola

Kesztölc
Kesztölci Kincses József Általános Iskola

Kiskunhalas
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnázium és Kollégium

Kondoros
Kondorosi Petőfi István Általános Iskola és Kollégium

Kőszeg
Árpád-házi Szent Margit Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

Létavértes
Bagaméri Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola – Létavértesi telephely

Márokpapi
Wesley János Szakképző Iskola, Technikum, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola

Mezőcsát
Mezőcsáti Egressy Béni Általános és Alapfokú Művészeti Iskola

Miskolc
Miskolci Szakképzési Centrum Berzeviczy Gergely Szakgimnáziuma
Dr. Ámbédkar Gimnázium, Technikum, Szakképző Iskola, Általános Iskola és Martin Luther King Középiskolai Kollégium

Nyíregyháza
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola

Pápa
Türr István Gimnázium és Kollégium

Piliscsaba
Közép-magyarországi Agrárszakképzési Centrum Dr. Szepesi László Mezőgazdasági Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium

Pozsony (Bratislava)
Pozsonyi Magyar Tannyelvű Alapiskola és Gimnázium / Základná škola a Gymnázium s vyučovacím jazykom maďarským
Pozsonypüspöki Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola és Óvoda / Základnej školy s materskou školou s vyučovacím jazykom maďarským Podunajské Biskupice

Seregélyes
Seregélyesi Baptista Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Szeged
Wesley János Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium

Szenc (Senec)
Szenczi Molnár Albert Alapiskola / Základná škola s vyučovacím jazykom maďarským Albert Molnára Szencziho

Szombathely
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Vas Megyei Szakképzési Centrum Hefele Menyhért Építő- és Faipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Tata
Színes Iskola – Személyközpontú Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium

Tiszaszentmárton
Wesley János Óvoda, Általános és Középiskola Balassi Bálint Tagintézménye

Zalaegerszeg
Zalaegerszegi Liszt Ferenc Általános Iskola

Ugrás az oldal tetejére

2019–2020

Abaújkér
Wesley János Családi Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium és Kollégium – Abaújkér

Arad (Arad)
Aurel Vlaicu Általános Iskola / Şcoala Gimnazială „Aurel Vlaicu” Arad
Csiky Gergely Főgimnázium / Colegiul „Csiky Gergely”

Beregdaróc
Wesley János Családi Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium és Kollégium – Beregdaróc, I. László Király Általános Iskola

Berettyóújfalu
Berettyóújfalui Szakképzési Centrum Arany János Gimnáziuma, Egészségügyi és Közgazdasági Szakgimnáziuma

Bicske
Székesfehérvári Szakképzési Centrum Vajda János Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Budapest
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola – Kiscelli utca, Általános Iskola
Belvárosi Tanoda Alapítványi Gimnázium
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium
Budapest VI. Kerületi Derkovits Gyula Általános Iskola
Budapest XIII. Kerületi Ady Endre Gimnázium
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium
Budapesti Komplex Szakképzési Centrum Erzsébet Királyné Szépészeti Szakgimnáziuma
Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Neumann János Számítástechnikai Szakgimnáziuma
Budapesti Vendéglátóipari és Humán Szakképzési Centrum Dobos C. József Szakképző Iskolája
Carl Rogers Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola
Erkel Gyula Újpesti Zenei Alapfokú Művészeti Iskola
Jezsuita Roma Szakkollégium
Kispesti Eötvös József Általános Iskola
Közgazdasági Politechnikum
Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Iskola, Középiskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola
Scheiber Sándor Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola
Veres Pálné Gimnázium
Wesley János Lelkészképző Főiskola
Wesley János Óvoda, Általános Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium és Gimnázium
Wesley Kincsei Általános Iskola és Gimnázium

Cegléd
Ceglédi Szakképzési Centrum Közgazdasági és Informatikai Szakgimnáziuma

Csabacsűd
Csabacsűdi Trefort Ágoston Általános Iskola

Csenger
Makovecz Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Debrecen
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

Diósd
Diósdi Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Dorog
Dorogi Zsigmondy Vilmos Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Gimnázium

Dunakeszi
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium

Gemzse
Wesley János Családi Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium és Kollégium – Gemzse

Gulács
Wesley János Családi Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium és Kollégium – Gulács

Gyöngyös
Gyöngyösi Petőfi Sándor Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola és Készségfejlesztő Iskola

Gyüre
Wesley János Családi Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium és Kollégium – Gyüre

Hetvehely
Hetvehelyi Általános Iskola

Kalocsa
Kalocsai Nebuló Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, Fejlesztő Nevelést-oktatást Végző Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

Kaposvár
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Kinizsi Lakótelepi Tagiskolája

Kecskemét
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Damjanich János Általános Iskolája

Kiskunhalas
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnázium és Kollégium

Kisvárda
Somogyi Rezső Általános Iskola

Kondoros
Kondorosi Petőfi István Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Kollégium

Kőszeg
Árpád-házi Szent Margit Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

Márokpapi
Wesley János Családi Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium és Kollégium – Márokpapi

Mezőlak
Mezőlaki Arany János Általános Iskola

Miskolc
Miskolci Szakképzési Centrum Berzeviczy Gergely Szakgimnáziuma

Nagycenk
Nagycenki Széchenyi István Általános Iskola

Orosháza
Wesley János Gyógypedagógiai Óvoda, Általános Iskola, Fejlesztő Nevelés-oktatást Végző Iskola, Készségfejlesztő Iskola, Szakiskola

Oroszlány
Hamvas Béla Gimnázium

Pápa
Türr István Gimnázium és Kollégium

Piliscsaba
Földművelési és Vidékfejlesztési Minisztérium Közép-magyarországi Agrár Szakképző Központ Dr. Szepesi László Mezőgazdasági, Erdészeti Szakképző Iskolája és Kollégiuma

Pozsony (Bratislava)
Pozsonyi Magyar Tannyelvű Alapiskola és Gimnázium / Základná škola a Gymnázium s vyučovacím jazykom maďarským
Pozsonypüspöki Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola és Óvoda / Základnej školy s materskou školou s vyučovacím jazykom maďarským Podunajské Biskupice

Sajókaza
Dr. Ámbédkar Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola és Általános Iskola

Seregélyes
Seregélyesi Baptista Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Szeged
Wesley János Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium

Szenc (Senec)
Szenczi Molnár Albert Alapiskola / Základná škola s vyučovacím jazykom maďarským Albert Molnára Szencziho

Szombathely
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Tapolca
Szász Márton Általános Iskola
Veszprémi Szakképzési Centrum Gönczy Pál Szakközépiskolája és Szakiskolája

Tata
Talentum Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Művészeti Szakgimnázium

Tiszaszentmárton
Wesley János Családi Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium és Kollégium – Tiszaszentmárton, Balassi Bálint Általános Iskola

Zimándújfalu (Zimandu Nou)
„Móra Ferenc” Általános Iskola Zimándújfalu / Școala Gimnazială „Móra Ferenc” Zimandu Nou

Ugrás az oldal tetejére

2018–2019

Abaújkér
Wesley János Családi Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium és Kollégium – Abaújkér

Baja
Kalocsai Nebuló Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, Fejlesztő Nevelést-oktatást Végző Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

Beregdaróc
Wesley János Családi Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium és Kollégium – Beregdaróc, I. László Király Általános Iskola

Berettyóújfalu
Berettyóújfalui Szakképzési Centrum Arany János Gimnáziuma, Egészségügyi és Közgazdasági Szakgimnáziuma

Budapest
Budapest VI. Kerületi Derkovits Gyula Általános Iskola
Budapest XIII. Kerületi Ady Endre Gimnázium
Budapesti Komplex Szakképzési Centrum Erzsébet Királyné Szépészeti Szakgimnáziuma
Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Neumann János Számítástechnikai Szakgimnáziuma
Budapesti Vendéglátóipari és Humán Szakképzési Centrum Dobos C. József Szakképző Iskolája
Burattino Általános, Közép- és Szakképző Iskola, Gyermekotthon
Kispesti Eötvös József Általános Iskola
Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Iskola, Középiskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola
Losonci Téri Általános Iskola
META Mesterek és Tanítványok Alapfokú Művészeti Iskola és Művészeti Szakgimnázium
Újbudai Széchenyi István Gimnázium
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola
Veres Pálné Gimnázium
Wesley János Óvoda, Általános Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium és Gimnázium

Cegléd
Ceglédi Szakképzési Centrum Közgazdasági és Informatikai Szakgimnáziuma

Csabacsűd
Csabacsűdi Trefort Ágoston Általános Iskola

Csenger
Makovecz Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Dunakeszi
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium

Gyöngyös
Gyöngyösi Petőfi Sándor Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola és Készségfejlesztő Iskola

Hetvehely
Hetvehelyi Általános Iskola

Kiskunhalas
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnázium és Kollégium

Kondoros
Kondorosi Petőfi István Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Kollégium

Kozármisleny
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola

Márokpapi
Wesley János Családi Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium és Kollégium – Márokpapi

Mezőlak
Mezőlaki Arany János Általános Iskola

Miskolc
Földes Ferenc Gimnázium
Miskolci Szakképzési Centrum Berzeviczy Gergely Szakgimnáziuma

Pápa
Türr István Gimnázium és Kollégium

Piliscsaba
Földművelési és Vidékfejlesztési Minisztérium Közép-magyarországi Agrár Szakképző Központ Dr. Szepesi László Mezőgazdasági, Erdészeti Szakképző Iskolája és Kollégiuma

Pozsony (Bratislava)
Pozsonyi Magyar Tannyelvű Alapiskola és Gimnázium / Základná škola a Gymnázium s vyučovacím jazykom maďarským

Sajókaza
Dr. Ámbédkar Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola és Általános Iskola

Seregélyes
Seregélyesi Baptista Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Szenc (Senec)
Szenczi Molnár Albert Alapiskola / Základná škola s vyučovacím jazykom maďarským Albert Molnára Szencziho

Ugrás az oldal tetejére

2017–2018

Abaújkér
Wesley János Családi Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium és Kollégium – Abaújkér

Bácsalmás
Bácsalmási Körzeti Általános Iskola és Művészeti Iskolájának Bácsalmási Vörösmarty Mihály Általános Iskolája

Békéscsaba
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Beregdaróc
Wesley János Családi Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium és Kollégium – Beregdaróc, I. László Király Általános Iskola

Berettyóújfalu
Berettyóújfalui Szakképzési Centrum Arany János Gimnáziuma, Egészségügyi és Közgazdasági Szakgimnáziuma

Budapest
Belvárosi Tanoda Alapítványi Gimnázium
Budapest IX. Kerületi Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Budapest V. Kerületi Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VI. Kerületi Derkovits Gyula Általános Iskola
Budapest XIII. Kerületi Ady Endre Gimnázium
Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola
Budapest XXI. Kerületi Nagy Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Budapesti Komplex Szakképzési Centrum Erzsébet Királyné Szépészeti Szakgimnáziuma
Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Neumann János Számítástechnikai Szakgimnáziuma
Budapesti Vendéglátóipari és Humán Szakképzési Centrum Dobos C. József Szakképző Iskolája
Első Óbudai Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola
Kispesti Eötvös József Általános Iskola
Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Iskola, Középiskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola
TANEXT Akadémia Szakiskola, Szakközépiskola és Szakgimnázium
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola
Wesley János Óvoda, Általános Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium és Gimnázium
Wesley Kincsei Általános Iskola és Gimnázium

Cegléd
Ceglédi Szakképzési Centrum Közgazdasági és Informatikai Szakgimnáziuma

Csenger
Makovecz Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Dunakeszi
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium

Füle
Fülei Általános Iskola

Gemzse
Wesley János Családi Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium és Kollégium – Gemzse

Gulács
Wesley János Családi Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium és Kollégium – Gulács

Gyöngyös
Gyöngyösi Petőfi Sándor Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola és Készségfejlesztő Iskola

Gyüre
Wesley János Családi Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium és Kollégium – Gyüre

Márokpapi
Wesley János Családi Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium és Kollégium – Márokpapi

Mezőlak
Mezőlaki Arany János Általános Iskola

Miskolc
Miskolci Szakképzési Centrum Berzeviczy Gergely Szakgimnáziuma

Pápa
Türr István Gimnázium és Kollégium

Piliscsaba
Földművelési és Vidékfejlesztési Minisztérium Közép-magyarországi Agrár Szakképző Központ Dr. Szepesi László Mezőgazdasági, Erdészeti Szakképző Iskolája és Kollégiuma

Pozsony (Bratislava)
Pozsonyi Magyar Tannyelvű Alapiskola és Gimnázium / Základná škola a Gymnázium s vyučovacím jazykom maďarským
Pozsonypüspöki Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola és Óvoda / Základnej školy s materskou školou s vyučovacím jazykom maďarským Podunajské Biskupice

Pusztaszabolcs
Dunaújvárosi Szakképzési Centrum Szabolcs Vezér Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

Sajókaza
Dr. Ámbédkar Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola és Általános Iskola

Seregélyes
Seregélyesi Baptista Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Szeged
Wesley János Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium

Szenc (Senec)
Szenczi Molnár Albert Alapiskola / Základná škola s vyučovacím jazykom maďarským Albert Molnára Szencziho

Tiszaszentmárton
Wesley János Családi Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium és Kollégium – Tiszaszentmárton, Balassi Bálint Általános Iskola

Zalaegerszeg
Zalaegerszegi Szakképzési Centrum Báthory István Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Ugrás az oldal tetejére

2016–2017

Bácsalmás
Bácsalmási Körzeti Általános Iskola és Művészeti Iskolájának Bácsalmási Vörösmarty Mihály Általános Iskolája

Budapest
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium
Budapest IX. Kerületi Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Budapest XIV. Kerületi Kaffka Margit Általános Iskola
Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola
Budapest XXI. Kerületi Nagy Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Budapesti Vendéglátóipari és Humán Szakképzési Centrum Dobos C. József Szakképző Iskolája
Budapesti Zsidó Hitközség Scheiber Sándor Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
Első Óbudai Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola
Kispesti Eötvös József Általános Iskola
Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Iskola, Középiskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola
Carl Rogers Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola
Wesley János Óvoda, Általános Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium és Gimnázium
Wesley Kincsei Általános Iskola és Gimnázium
Zuglói Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Győr
Fundamentum Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Kaposvár
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Kinizsi Lakótelepi Tagiskola

Miskolc
Miskolci Szakképzési Centrum Berzeviczy Gergely Szakgimnáziuma

Pécs
Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája

Pély
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola Pélyi Petőfi Sándor Tagiskolája

Pilisvörösvár
Friedrich Schiller Gimnázium és Kollégium

Pozsony (Bratislava)
Pozsonyi Magyar Tannyelvű Alapiskola és Gimnázium / Základná škola a Gymnázium s vyučovacím jazykom maďarským

Pusztaszabolcs
Dunaújvárosi Szakképzési Centrum Szabolcs Vezér Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

Zalaegerszeg
Zalaegerszegi Szakképzési Centrum Báthory István Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Ugrás az oldal tetejére